Süreç Nasıl İlerler?

      MediExpert olarak, Türkiye'deki tıbbi tedavinizin her aşamasında size rehberlik etmek için buradayız. Tedavi alma kararının, özellikle de yurt dışında gerçekleşeceği durumlarda, ne kadar önemli olduğunu gerçekten anlıyoruz. Bizim işimiz, tıbbi amaçlı bu seyahatinizi kolaylaştırmaktır. Süreç, aşağıdaki gibi işlemektedir:
 • 1. ADIM: TEDAVİ BAŞVURUSU

  MediExpert’le, kolay ve sorunsuz bir şekilde tedavi başvurusu gerçekleşirebilirsiniz. İnternet sayfamızı gözden geçirerek, planlanan tedaviniz hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Belirli bir tedavi konusunda karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey; Bize ulaşıp sayfamızda bulunan formu doldurmak ve ücretsiz bütçe teklifinizi almak veya tıbbi raporlarınızı ve fotoğraflarınızı gönderdikten sonra doğrudan kesin fiyat teklifi almaktır.

  - Bütçe teklifi, istediğiniz belirli prosedür için ideal bir aday olmanız durumunda, oldukça doğru verilebilmektedir.

  - Kesin teklif, tıbbi raporların ve/veya fotoğrafların gönderilmesi sonrasında verilmektedir. Doktorların değerlendirmeleri sonucundaki öneriler, sizin başlangıçtaki taleplerinizden farklı olabileceğinden; kesin teklif alabilmeniz için bu bilgileri göndermeniz gerekmektedir.


  Kesin teklif, tıbbi raporlar ve/veya fotoğrafların doktorumuz tarafından değerlendirilmesinden sonra; gereksinimlerinize ve taleplerinize göre kişiselleştirilmiş tedavi planı eşliğinde tarafınıza sunulacaktır. Bu teklif paketi, ziyaretiniz boyunca tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere size özel olarak hazırlanacak olup, gereksinimlerinize uygun olarak transfer, hosting hizmeti, konaklama, hasta bakıcı hizmeti, 24 saat yardım, çevirmen ve tur rehberi de bu pakette yer alabilir.
 • 2. ADIM: TEDAVİ REZERVASYONUNUZU YAPIN

  Size sunulan kişisel tedavi planından memnun kalmanız durumunda; kredi kartı, Pay Pal veya banka havalesi yoluyla ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu kesinleştirebilirsiniz. Tedavi tarihinizi belirleme konusunda endişelenmenize gerek yok, zira tedavinizi, ön ödeme tarihinden itibaren 180 gün içinde yaptırabilirsiniz.
 • 3. ADIM: LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

  Tedavinizin gerçekleştirileceği güne karar verdiğinizde; doktorunuzun uygun olduğu tarihlere göre ziyaret tarihinizi teyit edecek ve uçuş planınıza göre bilet alım işlemlerinizi gerçekleştireceğiz. Özel şoförümüz, havaalanında adınızın yazılı olduğu bir tabela tutarak sizi bekliyor olacak ve otelinize giriş yaptığınızdan emin oluncaya kadar size eşlik edecektir.
 • 4. ADIM: TEDAVİ

  Öncelikle doktorunuzla bir görüşme gerçekleştirilecek. Lütfen sorularınız veya endişelendiğiniz hususlar varsa, bunları doktorunuza sormaktan çekinmeyin. Doktorunuzun, tedavi süreci ile ilgili beklentilerinizi tam olarak anladığından emin olun. Doktorunuzla yapacağınız bu görüşme esnasında bir MediExpert görevlisi size eşlik edecektir. Laboratuvar testleri yapıldıktan sonra, en gelişmiş ve son teknolojileri kullanan hastanelerdeki doktorlarımızın güvenli ellerinde tedaviniz başlayacaktır.
 • 5. ADIM: İYİLEŞMEYE DOĞRU

  Tedaviniz tamamlandıktan sonra, dinlenmeniz için otelinize transferiniz gerçekleştirilecektir. Tedavi sonrasında, en az bir kontrol muayenesi yapılması gerekmektedir. Ülkenize geri dönmeden önce, iyileşmeniz için gerekli olan doktor önerilerini tam olarak anlamanızı sağlayacağız. Dönüş zamanınız geldiğinde, havaalanı transferinizi organize edeceğiz ve iyileşme sürenizin planlandığı gibi geçtiğinden emin olmak için sizinle iletişimimizi sürdüreceğiz.
Whatsapp
Telefon