Dünya üzerindeki her hasta, yurt dışına seyahat etmeyi gerektirse bile, karşılayabileceği en uygun maliyetli ve en kaliteli tedaviyi isteme hakkına sahiptir.

Güvenebileceğiniz "birisinin", her hasta için özel gereksinimleri gözeterek, atılması gereken adımlar hususunda yol göstermek ve Türkiye'deki en kaliteli sağlık hizmetlerine erişim sağlamak için gereken kapıları açmak amacıyla yanınızda olduğuna inanıyoruz. MediExpert sizin için bu 'birisi' olmak için çalışmaktadır. Amacımız, sağlık hizmeti yolculuğunuz süresince size eşlik etmektir.

Yıllar içerisinde kendi ekibimizle pek çok başarılı saç ekim işlemi gerçekleştirdik ve saç ekimi konusunda uzmanlaştık. Buna ek olarak, hastalarımızın aldıkları sağlık hizmetini kolaylaştırabilmek amacıyla tıbbi süreçleri kolaylaştırarak, birinci sınıf sağlık hizmeti sağlayıcıları ve plastik cerrahi, obezite veya diş hekimliği alanında tedavi almak için dünyanın dört bir yanından gelen hastalar arasında köprü görevi görüyoruz.

MİSYONUMUZ

"MediExpert'te, dünyadaki tüm hastalara yardım etmek için faaliyet gösteriyoruz. Sağlık hizmeti aldıkları süre boyunca en kaliteli tedavilere erişebilmeleri için bireylerin özel ihtiyaçlarına ayrı ayrı odaklanıp, onlara istisnai hizmetler sunarak bu hedefimize erişme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz."

VİZYONUMUZ

''Kapsamlı bilgi, dürüstlük, empati ve destekle dünya standartlarında tıbbi çözümler sunarak, Türkiye'de sağlık turizmi sektöründeki en hasta merkezli firma olmak. ‘’

MEDIEXPERT KALİTE GÜVENCESİ

Hastalarımız her daim önceliklidir

İşimizin her alanında yüksek kalite hedefi ile faaliyet gösteririz

Randevu sistemimiz hızlıdır

Yüzde yüz şeffaflık ile hareket ederiz

Sağlık hizmeti aldığınız süre boyunca size eşlik ederiz (Kendimizi sizin yerinize koyuyoruz)

CORE VALUES


Whatsapp
Telefon